Laisvalaikis

Ką galėtumėte pasakyti apie savo santykius?

santykiaiAr galite pasigirti turintys labai artimą ir stiprų ryšį su savo antrąja puse? Į šį atsakymą teigiamai atsako pakankamai nedaug žmonių. Ypač tuomet, jei santykiai rutuliojasi jau ne vienerius metus. Turbūt esate girdėję sakant, kad meilė trunka tik trejus metus? Vieni tuo tiki, o kiti mano, kad tikra meilė nesibaigia niekada. Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau svarbiausia ne tai – svarbiausia, kad kartu gyvenantys žmonės vienas kitą gerbtų, rodytų deramą dėmesį ir rūpintųsi vienas kitu. Be šių veiksnių nebūtų galima įsivaizduoti nei vienų sėkmingų santykių. Žinoma, taip pat antrajai pusei reikėtų jausti ir fizinį bei dvasinį potraukį.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad labai didelė dalis žmonių, kurie išsiskiria, dėl santykių žlugimo kaltina ne save, o antrąją pusę. Tačiau tai reiškia, kad santykiuose abi pusės kaltina viena kitą. Kai kurie teigia, kad niekuomet kaltas nėra tik vienas žmogus. Tokiu požiūriu besivadovaujantys mano, kad kiekvienas padaro klaidų, kurios turi neigiamos įtakos santykiams ir galiausiai tai lemia jų baigtį. Tačiau to vienareikšmiškai teigti jokiu būdu negalima. Situacijų yra labai įvairių, todėl vieno universalaus ir visiems puikiai pritaikomo modelio nėra.

Taigi, nepaisant to, su kokiomis problemomis šiuo metu savo santykiuose susiduriate, jei tikrai norite juos išsaugoti ir sustiprinti, turite problemas spręsti kartu – jokiu būdu neužsidarykite savyje ir negalvokite, kad viskas išsispręs savaime. Santykiai reikalauja kompromisų. Be jų nebūtų galima įsivaizduoti ilgalaikio ir tęstinio ryšio tarp dviejų skirtingų žmonių. Taip, supratote teisingai – kiekvienas esame labai skirtingas, nors galime turėti tam tikrų panašių charakterio savybių ar vienodų hobių. Tai reiškia, kad tam tikromis gyvenimo akimirkomis mūsų nuomonės gali visiškai nesutapti. Todėl būtent tuomet reikia išlikti šalto proto ir nepasiduoti emocijoms. Kompromisas yra būtinas. Tik tuomet galima tikėtis racionalaus problemos sprendimo būdo. Žinoma, tai nereiškia, kad tik jūs visuomet turite nusileisti savo antrajai pusei. Jei matote, kad jūsų antroji pusė kompromiso ieškoti nėra linkusi, galbūt jai nelabai rūpi jūsų nuomonė ir jausmai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *