Laisvalaikis

Aš – vestuvių viešnia. Ką rengtis?

Vestuvių metas yra puikus laikas apsirengti taip, kaip visada norėjote. Dažniausiai fantazija ypač plati moterų tarpe, kadangi gyvenime ir taip mažai progų, kuomet galima rinktis ilgas, žeme besivelkančias sukneles, kurios padeda atrodyti karališkai.

Tiesa, daugiausia dėmesio vis tiek siūlome palikti nuotakai, tad jeigu esate viešnia – rinkitės kuklesnį variantą, tačiau tokį, kuris vis tiek leistų Jums atrodyti puikiai. Platus pasirinkimas – Miesto Mada prekybos vietoje, o kai pasiūla plati – kiekviena gali rasti tai, kas jai labiausiai tinka.

Pirmiausia, žinoma, reikia įvertinti – kur vyks vestuvės. Jeigu organizuojama didelė puota – tokiu atveju reikalingas ir prabangus drabužis, kuris turi ne tik kvepėti elegancija, tačiau taip pat ir stilingumu. Štai vestuvės, kurios rengiamos paprastoje sodyboje arba miške – kur kas mažiau įpareigojančios. Kadangi tokios vietos dažniausiai pasirenkamos vasaros metu – puikiai tiks ir neilgos, dažniausiai iki kelių – margos suknutės, kurios atrodo skoningai, traukia akis, rodo Jūsų rūpestį drabužio pasirinkimui, tačiau per daug neįpareigoja.

Juk renkantis prabangaus stiliaus sukneles reikia įvertinti labai daug aspektų, kurie lemia kokybę. Svarbus kriterijus gali būti sunkutės ilgis, taip pat – auginys, žinoma, spalvos bei raštai, kurie ją puošia. Ir jeigu laisvo stiliaus vestuvės „leidžia“ puoštis lengva suknute, tai prabangios dažniausiai reikalauja laikytis tikro etiketo.

Labai dažnai jaunieji vestuvių kvietime pateikia užuominas – kai reikia rengtis. Kai kurie užuominas palieka tam, kad svečiams būtų paprasčiau rasti drabužius, o tuo tarpu kiti nori kad visi svečiai vieningai atrodytų nuotraukose. Štai todėl pateikiamos gairės turėtų būti įgyvendinamos.

Taip pat puikiai visiems žinoma taisyklė, kad balta spalva yra nuotakos. Tiesa, šiais laikais nuotakos dažniausiai vilki ne ryškiai baltos, tačiau būtent baltos atspalvius, tad nepamirškite įvertinti ir šio aspekto renkantis viešnios suknutę.

Dažnai unikalumą mėgstantys jaunieji renkasi ir temines vestuves. Tokiu atveju ir dažniausiai apie temą praneša iš anksčiau, tad laiko pasiruošti  – lieka. Šiuo atveju vienintelis patarimas –padėti jauniesiems įgyvendinti idėją ir sukurti tokią šventę su tokia tema – kokie jie nori.