Prekės ir paslaugos

Barzdaskutė- tai, ko nori vyrai

barzdaskuteTikriausiai jau pavargote nuo įprasto skutimosi būdo su skustuvu, skutimosi putomis ir kitomis priemonėmis, kurios užima nemažai vietos jūsų vonios kambaryje ir reikalauja nemažai laiko norint švariai nusiskusti barzdą. Galbūt, mėgstate dažnai keliauti, ir barzdos skutimas kasdien tampa vis didesniu iššūkiu, tačiau augintis barzdą jums nėra priimta, atminkite,- išeitis yra. Elektrinė barzdaskute yra būtent tai, ko jums reikia! Jų pasirinkimas pardavimo vietose ar internete yra didžiulis, tad tikrai rasite tokią, kuri jūsų dieną pavers paprastesne ir galėsite džiaugtis lygia veido oda, be jokių nepageidaujamų plaukelių visur ir visada. Elektrinė barzdaskutė tinka tiek kelionėje, nes ji yra įkraunama, tiek namuose, bet jei nežinote kaip ja naudotis ar kokią išsirinkti, duosime keletą patarimų, tam, kad jaustumėtės puikiai, o skutimosi procedūra būtų ne kasdieninė našta, o malonumas.

Priešingai nei skutantis įprastu skustuvu, naudojantis elektrinę barzdaskutę pasirūpinkite, kad jūsų veidas būtų sausas. Išimtis gali būti tuomet jei įsigijote barzdaskutę skirtą drėgnam skutimuisi, tuomet jums reikės daryti tą pačią procedūrą kaip, kad ir darėte su peiliukais, skutimosi putomis ir taip toliau. Drėgno skutimosi barzdaskučių pliusas yra tas, kad ją galite lengvai nuplauti po tekančiu vandeniu. Iš esmės abu barzdaskučių tipai turi savo pliusų ir minusų, tačiau jei dažnai kelaiujate ir norite be papildomų sunkumų greitai nusiskusti barzdą, sauso skutimosi barzdos skutimo mašinėlė yra būtent tai ko jums reikia.

Toliau turite nuspręsti kokios barzdaskutės norite, rotorinės ar su tinkleliu. Jei nuspręsite rinktis barzdaskutę, kurios galvutė padengta tinkleliu, turėtumėte skustis palei plauką, su rotorine barzdaskute reikia daryti nedidelius sukamuosius judesius. Jei jūsų oda yra jautri, patartina rinktis su tinkleliu, tačiau vertėtų pasikonsultuoti ir su pardavėjais, kadangi šiuo metu barzdaskutės turi daugybę funkcijų, kurios padeda kuo mažiau dirginti jūsų odą, tad nevertėtų atsisakyti ir rotorinės.

Skuskitės švelniais judesiais, niekada barzdaskutės nespauskite prie veido. Jei jaučiate, kad ji ima sunkiau skusti jūsų barzdą, tikriausiai jau atėjo laikas pasileisti peiliukus. Nepamirškite nusiskutę veido nusiplauti ramiu vandeniu ir sudrėkinti losjonu, taip išsaugosite nuostabią veido odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *