Prekės ir paslaugos

Ką reikia daryti norint siųsti ir gauti siuntas greitai?

Dauguma iš mūsų nekantrauja laukdami siuntos, nesvarbu iš kur ji bebūtų Lietuvos ar užsienio, norisi stebėti jos judėjimo kelią ir konkrečiai žinoti datą ir laiką kada ji bus pristatyti. Šiuolaikinės kurjerių tarnybos tokias galimybes turi, kuomet klientas laukdamas siuntos ar ją siųsdamas gali realiu laiku stebėti jos statusą. Tai daryti visiškai nesudėtinga, tereikia įvesti gautą siuntos kodą, kuris kiekvieną kartą būna sukurtas individualiai, būtent tam užsakymui. Be to greitos siuntos, visuomet yra prioritetinės, dažnai gabenamos oro transportu, kas padeda sutaupyti nemažai laiko resursų ir operatyviai ją pristatyti nurodytam adresatui. Tad būtent kodo pagalba, savo išmaniajame telefone ar kompiuteryje, galite matyti visą ataskaitą, kaip vykdomas jūsų siuntimo užsakymas.

Jei iškyla nenumatytų trukdžių, pavyzdžiui, kad ir dabar, kai pasaulyje siaučia pandeminis virusas, tuomet yra ilginami siuntų pristatymo terminai, nes dažnai būna taip, kad viena ar kita užsienio šalis laikinai riboja savo oro erdvę ar užsidaro sienas, dėl to gali tekti palaukti papildomai, nes padidėjęs siuntų kiekio intensyvumas gali prailginti jų pristatymo laiką. Dažnai apie tokias galimas grėsmes iš anksto yra pranešama ir informuojamas klientas. Tad galite rinktis kitą siuntos pristatymo variantą arba planuoti savo laiką taip, kad toks nesklandumas nesukeltų didesnių nepatogumų.

Visuomet verta pasidomėti įvairiomis alternatyvomis, nes patyrę kurjeriai tikrai žino, kaip greitai ir be jokių nuostolių pristatyti siuntas jūsų norima kryptimi. Tam, kad būtumėte tikri, jog siunta tikrai pasieks adresatą greitai ir be jokių trikdžių, galima papildomai užsisakyti siuntos draudimą. Taip būsite garantuoti, jog visi galimi nuostoliai bus jums atlyginti ir dėl to neteks patirti jokių nemalonumų.