Prekės ir paslaugos

Kokią veterinarijos kliniką rinktis?

Veterinarijos kliniką reiktų rinktis, kuri teikia įvairias paslaugas vienoje  vietoje, sužinoti ar joje netrūksta  specialios įrangos atlikti tyrimams: kraujo ėmimo, ultragarso, rentgeno, kardiografo, laparoskopo įrangos ir kt. Pasidomėkite, ar klinika turi veterinarijos vaistinę, kurioje galėsite įsigyti visų paskirtų vaistų ar priežiūros priemonių, būtina, kad gyvūnų klinika turėtų kuo daugiau įvairių sričių  specialistų, atkreipti dėmesį į dirbančių specialistų kvalifikaciją, ar jų žinios atnaujinamos seminaruose ir pan. Jeigu įsigijote augintinį, tai veterinarijos kliniką patogiausia rinktis arčiausiai namų, esant augintinio sveikatos sutrikimui visada greitai galėsit nuvežti ir gauti reikalingą konsultaciją. Atkreipkite dėmesį į klinikos darbo laiką, ar jus galės aptarnauti ne darbo laiku, šventinėmis dienomis, prašykite veterinaro telefono numerį, kad susirgus gyvūnui gautumet reikalingą konsultaciją.

Veterinarinių paslaugų kainos

Vetirinarinių paslaugų kainos gali  skirtis, jeigu norite tik konsultacijos dėl gyvūno priežiūros, šėrimo tai tokia paslauga daug nekainuos, tačiau  jeigu gyvūnas susirgo, bus reikalingi išsamūs tyrimai, kainuos šiek tiek brangiau. Standartiniai kraujo, šlapimo tyrimai yra pigesni, o tyrimai, kuriems reikalinga  speciali įranga bus brangesni. Augintinių kastrcijos ir sterilizacijos procedūros kaina gali skirtis priklausomai nuo gyvūno veislės, amžiaus, sveikatos būklės ir kt,. Per išeigines, šventines dienas iškviestas veterinaras į namus tai pat kainuos brangiau, negu suplanuotas apsilankymas veterinarijos klinikoje.

Kaip rūpintis gyvūno sveikata?

Kad gyvūnas būtų sveikas, jam būtina nuolatinė priežiūra, svarbu prižiūrėti jo kailį ir dantis, būtinas nuolatinis kailio kirpimas. Augintinį gali varginti įvairios odos ligos, alerginių susirgimų gali būti įvairių, viena iš jų atopinis dermatitas- lėtinė uždegiminė liga, ji pasireiškia tuomet, kai gyvūno imuninė sistema jautri ir reaguoja į aplinkos alergenus: žiedadulkes, dulkių erkutes, buitinę chemiją, cigarėčių dūmus ir kt. Alergijų priežastimi gali būti ir maistas, pavyzdžiui paukštiena, arba plastikiniai maisto ir vandens indeliai, įvairių parazitų, blusų, erkių įkandimas. Dėl aplinkos poveikio, dėl netinkamo maisto gali išsivystyti ausų uždegimas, gyvūnaas jausdamas ausų skausmą dažnai purto galvą, nori kasyti.