Namai

Kokios klaidos daromos perkant nuosavą būstą

parduodami kotedzaiKuriame mieste ir kurioje vietovėje parduodami kotedžai yra tinkamiausi? Šis klausimas kyla daugeliui vartotojų, kurie ieško naujo nuosavo būsto. Tačiau, kaip bebūtų gaila, į šį klausimą nėra vieno bendro atsakymo. Įdomu, kodėl? Viskas yra labai paprasta. Kiekvieno iš mūsų norai ir skonis skiriasi. Galbūt vieniems patinka gyventi pačiame miesto centre, o kitiems norisi ramybės, todėl jie linkę rinktis būstą, esantį gerokai nuo miesto centro nutolusiuose rajonuose. Be to, ne kiekvienas nori kotedžo. Juk puikiai suprantama, kad taip pat galima rinktis iš butų (http://nekilnojamasturtas.lt/butai/) ir nuosavų namų, todėl gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objektų pasirinkimas yra didžiulis ir galintis patenkinti net ir išrankiausių vartotojų poreikius.

Be abejo, nereikia pamiršti, kad nepatyrę vartotojai neretai padaro ir daug brangiai kainuojančių klaidų. Ir nepaisant to, kad galite galvoti, jog perkant NT nėra jokios galimybės suklysti – juk kita vertus renkamasi atsižvelgiant į savo lūkesčius – vis dėlto situacija yra priešinga. Dažniausiai su dideliais nepatogumais susiduriama tuomet, kai gyvenamasis būstas renkamasis skubant ir neatsižvelgiant į visas svarbiausias detales.

Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai yra pernelyg džiugiai nusiteikę, kad galės gauti būsto paskolą, kad nė negalvoja įsigilinti į konkretaus NT duomenis – jie tokiu atveju renkasi tik pagal būsto išvaizdą. Deja, bet tai yra didelė klaida, kurios nereikėtų daryti. NT išvaizda dar nėra viskas, kam turėtumėte skirti savo dėmesį. Nors puikiai suprantama, kad kiekvienas iš mūsų nori gyventi gražiame ir moderniame būste, tai dar nereiškia, kad galime pro savo akis praleisti būsto išplanavimą, santechnikos sistemą, elektros instaliaciją, apšiltinimą ir kitus svarbius aspektus, be kurių nebūtų galima įsivaizduoti labai komfortiško ir saugaus gyvenimo.

Todėl jei jūs neturite patirties nei vienoje iš šių sričių, pradžioje galite paieškoti NT specialistų, kurie už sutartą mokestį galės įvertinti jūsų pasirinktą būstą. Trumpiau tariant, tokiu atveju nekilnojamojo turto objektą, kuris iš pirmo žvilgsnio atitinka jūsų lūkesčius, profesionalo akimi galės įvertinti ir pasirinktas nekilnojamojo turto agentas.

Kuo daugiau objektyvių patarimų sulauksite, tuo sėkmingesnį sprendimą galėsite priimti. Ir net jei naujo būsto paieškoms jums teks skirti ne vieną mėnesį ar netgi metus – neskubinkite įvykių ir tikrai pasieksite norimą tikslą. Žinoma, jei jūsų keliami reikalavimai yra tokie aukšti ir specifiniai, kad per ilgą paieškų laikotarpį jūs nerasite nei vieno į jūsų svajonių namą panašaus varianto, pagalvokite ar nevertėtų pradėti nuosavo namo statybos darbų? Tokiu atveju jūs patys galėsite projektuoti savo būsimą namą, paverčiant jį būtent tokiu, koks galėtų tobulai patenkinti jūsų lūkesčius. Nors tai užims nemažai laiko, išskirtinio būsto norintiems vartotojams namo statybos darbai gali būti viena iš tinkamiausių išeičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *