Laisvalaikis

Koks ryšys tarp lažybų statymų ir pinigų?

Lažybų statymai kone natūraliai siejami su pinigais. Tačiau kartais situacija iliustruojama klaidingai. Todėl ir straipsnio pavadinimas pagrįstas. Ryšys tarp lažinimosi ir laimėjimo – kitoks, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

statymaiStatyti – tai paskirti tam tikrą pinigų sumą už komandą, žaidėją ar pan. Kad būtų aišku, galima pasitelkti krepšinio pavyzdį. Kai lietuvių krepšininkai ruošiasi čempionato finalui, jūs, pasitelkdami prognozes ir galbūt pasikliaudami savais skaičiavimais, nusprendžiate paskirti kažkiek pinigų už vieną arba kitą komandą. Aišku, visuomet norisi palaikyti savosios šalies rinktinę, tačiau žodį taria ir statistika, prognozės. Todėl statymai orientuojami į ten, kur įžvelgiama pergalės tikimybė. Tai galioja ne tik krepšinio sričiai. Kad ir kokia sporto šaka, esmė ta pati.

Nors esmė tokia pati, tai nereiškia, kad galite lažintis bet kurioje srityje. Kodėl? Nes reikia suprasti konkretų dalyką. Jei visai nesidomite futbolu, bet statote būtent už šios sporto šakos komandą, tai primena fortūnos erzinimą. Čia išaiškėja, jog bendrasis variklis, siejantis statymus ir pinigus, yra nusimanymas konkrečioje sferoje. Tik taip lažybose atsiranda tikslingumo.

Ką reiškia nusimanymas? Jūs stebite krepšinio varžybas, žinote daugybę faktų tiek apie patį žaidimą, tiek apie aikštelėje lakstančius sportininkus? Skaitote krepšinio naujienas ir apskritai jūsų laisvalaikis susijęs su oranžiniu kamuoliu? Tuomet ir statymai tampa kitokie. Jie pasidaro labiau pasverti ir, kaip minėta, tikslingesni. Formuojasi šioks toks takas pinigų link, tačiau nereikia pamiršti, kad didelį vaidmenį atlieka dar daugiau įvairiausių veiksnių. Galbūt priešininkų komanda pastarąsias varžybas buvo tarsi nesava, nekrito metimai ir t.t., tačiau kas žino, kaip ji pasirodys šį kartą. Gal sportininkams „atsiriš rankos“ ir krepšys taps tarsi magnetas, traukiantis kamuolį.

Statant tikimasi laimėti, todėl pinigai tampa troškimu. Tačiau svarbu gerai žinoti, ką darai. Tai apima visas jau išsakytas mintis. Galiausiai svarbu akcentuoti patikimos bendrovės pasirinkimą. Patikimumas susijęs su kompanijos požiūriu į savo darbą. Itin aktualu, kaip reikalui esant komunikuojama su klientais. Reikšmė teiktina ir statymų pasiūlai. Žodžiu, susidomėjus lažybomis reikia „paruošti dirvą“ – pasirenkama bendrovė, orientuojamasi į konkrečią sritį ir t.t.

Ar pavyks gauti pelno? Kokie statymai naudingiausi? Kokį vaidmenį atlieka sėkmė? Informacijos nestokoja lazybuguru.lt. Čia užsukus situacija įgauna aiškesnius kontūrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *