Prekės ir paslaugos

Kur įdėti gerą skelbimą? Renkamės skelbimų portalą

skelbimaiKą darome, kai norime reklamuotis pigiai ir efektyviai? Žinoma, kad į pagalbą pasitelkiame internetą. Tačiau visuomet atsiranda skeptikų, kurie teigia, kad internetinės reklamos priemonės yra labai brangios. Be abejo, jei norime reklamuotis pačiuose populiariausiuose ir lankomiausiuose internetiniuose portaluose, turėsime gerokai paploninti savo piniginę. Kitu atveju, jei skirsime daugiau laiko skirtingų reklamos priemonių vertinimui ir pasirinkimui, galėsime rasti kur kas pigesnių reklamos priemonių. Vienos iš jų yra skelbimai LTU.

Jau seniai žinoma, kad internetiniuose skelbimuose reklamuotis yra nepalyginti pigiau nei tuo tarpu naujienų portaluose, kuriuose kasdien lankosi dešimtys, o neretai ir šimtai tūkstančių lankytojų. Iš tiesų, puikų efektą galima pasiekti ir mažesnės auditorijos skelbimų portaluose. Ypač tuomet, jei savo skelbimą publikuojame ne viename skelbimų tinklalapyje.

Todėl akivaizdu, kad šiandien internete galime rasti daugybę skirtingų portalų – nuo labai nedidelių, iki milžiniškų, pritraukiančių begalę lankytojų, kurie kasdien publikuoja vis naujus internetinius skelbimus. Kita vertus, tokia didelė skirtingų portalų pasiūla gali kelti vieną klausimą – kur įkelti gerą skelbimą? Kaip pasirinkti portalus, kurie atneštų didžiausią pridėtinę vertę.

Iš tiesų, tai padaryti nėra sudėtinga. Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į internetinio skelbimų portalo struktūrą. Jei portale yra nemažai klasifikuotų skelbimų kategorijų, o juose publikuojama pakankamai daug skelbimų – tai pirmasis ženklas, kad toks skelbimų portalas gali būti tinkamas. Tuo tarpu, jei skelbimų portale yra vos keli skelbimai, o jo išvaizda yra pakankamai nepatraukli, jau nekalbant apie netinkamą struktūrą, tuomet kur kas geriau ieškoti kito varianto.

Vėlgi, viskas priklauso nuo jūsų keliamų reikalavimų ir skonio. Galbūt vienam vartotojui tiks ir patiks tai, kas visiškai neatitiks kito vartotojo poreikių. Be to, negalima pamiršti, kad publikuojamas skelbimas taip pat turėtų būti labai gerai apgalvotas ir sumaketuotas, nepamirštant ir aukštos kokybės nuotraukų, traukiančių vartotojų akį ir lengviau bei aiškiau pabrėžiančių jūsų skelbimo turinį. Tai reiškia, kad naudojantis internetiniais skelbimų portalais ir norint pasiekti geriausią rezultatą, svarbi net ir pati smulkiausia skelbimo detalė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *