Verslas

Populiariausios komercinės patalpos Vilniuje: kokie rajonai paklausiausi?

Vilniuje yra labai platus įvairių patalpų pasirinkimas. Galima rinktis skirtingų dydžių, išplanavimų patalpas bei skirtingų įrenginių variantus. Vieniems tinka komercinės patalpos Vilniuje senos statybos pastatuose, kiti mieliau renkasi naujus verslo centrus. Tačiau įprastai vieni pasirinkimai yra populiaresni už kitus. Kokie jie?

Ne per arti centro

Labai daug verslininkų mano, kad vykdyti veiklą centre yra tarsi tam tikras prestižo reikalas. Visgi, šiandien tokia nuostata jau keliauja į praeitį, nes verslo centrų projektai parodė, kad efektyviai ir be trikdžių veiklą vystyti galima ne tik centrinėje miesto dalyje. Dar daugiau – dirbant šiek tiek atokiau nuo centro, galima mėgautis visais centrinės miesto dalies privalumais, tačiau išvengti tokių trūkumų kaip kamščiai, eismo ribojimai ir pan.

Todėl renkantis komercines patalpas, Vilniuje pastaruoju metu labai populiarūs netoli centro esantys mikrorajonai, kuriuose kuriasi nauji verslo centrai ir nauja infrastruktūra. Pavyzdžiui, šiuo metu labai populiarios komercinės patalpos Šnipiškių rajone, kuris yra prie pat Vilniaus savivaldybės, taip pat apjuosta svarbiomis Vilniaus gatvėmis, tokiomis kaip Konstitucijos pr, Kalvarijų gatvė, taigi tai labai lengvai pasiekiama vieta. Kartu tai yra teritorija, kuri nėra nutolusi per toli nuo centro. Taigi, lengvai galima pasiekti įvairias institucijas, pietų pertraukos metu, nekils klausimų, kur darbuotojams nueiti papietauti, taip pat patogu apsipirkti ar net užsukti į netoliese esančią kirpyklą ar pašto skyrių pietų pertraukos metu.

Prie miesto arterijų

Dar vienas dažnas pasirinkimas, kuris tinka verslams, kurie nori pasiūlyti savo darbuotojams ir klientams patogią vietą biurui, tai yra netoli didžiausių miesto arterijų besikuriantys verslo centrai. Tai puikus pasirinkimas tiek galvojant apie klientus, tiek apie darbuotojus. Darbą tokioje miesto vietoje pasiekti labai lengva, todėl išsprendžiate darbuotojų ilgos kelionės ar vėlavimo klausimą. O klientams ir partneriams taip pat lengva bus Jus pasiekti, jiems nereikės klaidžioti sudėtingomis siauromis gatvelėmis. Jus visada lengvai pasieks tiekėjai, todėl komercinės patalpos Vilniuje tokioje vietose yra ypač populiarios.

Besiplečiančiuose rajonuose

Dar vienas pasirinkimas, kuris tampa vis populiaresniu, siūlo kiek toliau nuo centrinės miesto dalies nutolę biurų projektai. Jau kuris laikas statomi verslo centrai labiau kraštinėse miesto dalyse. Pastebima, kad jos pastaruoju metu labai aktyviai kuriasi ir atgyja, čia atsikelia vis daugiau žmonių, verslų, atsidaro vis daugiau pramogų vietų. Todėl vis daugiau verslų ieško patogios vietos savo veiklai. Naujos komercinės patalpos Vilniuje tokiose vietose yra puikus pasirinkimas.