IT

Technologijos – vakarų pasididžiavimas

Buitinės technikos remontasVisa vakarų visuomenė tapo visiškai priklausoma nuo technologijų, kurias išrado ir išvystė. Na žinoma toks apibūdinimas nėra visiškai tikslus, nes visos visuomenės yra priklausomos, nuo tų technologijų, kurias atrado, tiesiog Australijos aborigenų ar Pietų Amerikos čiabuvių technologijos yra tokios, kurias gali kiekviena pasaulio visuomenė pasigaminti itin greitai, nes tam nereikia jokių specialių žinių. Tuo tarpu, vakaruose išvystytas technologijas gali pagaminti tik didžiulės specialistų komandos ir tai yra natūralu, nes kuo sudėtingesnė technologija, tuo daugiau žmonių reikia tam, kad jos gamyba būtų užtikrinta.

Tiesiog pagalvokite, čiabuviai maistą gaminasi laužavietėse, o medžioja su ietimis bei laikais ir strėlėmis. Tam, kad pagaminti lanką, reikia virvelės, lanksčios lazdos, o strėlei lazdelės ir akmenuko antgaliui. Tokį daiktą gali pagaminti bet, kuris žmogus, neturėdamas itin daug įrankių. Tuo tarpu vakaruose maistas yra gaminamas šaldytuvo ir viryklės pagalba, šaldytuvus ir virykles kuria ir tobulina skirtingi mokslininkai, tačiau jų darbo įrankiai yra kompiuteriai, kuriuos kuria dar kiti mokslininkai, plastikas ir metalas, kurie yra visų šių įrenginių sudedamosios dalys yra pagaminami dar kitų žmonių ir taip toliau. Mūsų visuomenėje darbo pasidalijimas yra toks gajus, kad nutrūkus kažkuriai vienai grandžiai, mes tiesiog liktume be labai didelės skirtingų produktų įvairovės, o svarbiausia, bent jau individualiai nieko negalėtume pakeisti.

Žinoma, gerai yra tai, kad sugedus tam tikram įrenginiui, mes neprivalome jo keisti naujo, galime jį tiesiog pasitaisyti, o jei buitinės technikos remontas mums yra per didelis iššūkis, tuomet tiesiog susirandame profesionaliai taisymo darbus atliekančių meistrų kontaktus ir išsikviečiame juos. Profesionalūs ir savo darbą išmanantys meistrai, gali sutaisyti visą mūsų namuose naudojamą buitinę techniką, nuo šaldytuvo iki viryklės, nuo orkaitės iki rūbų džiovyklės, nuo indaplovės iki boilerio, visi šiek prietaisai yra pataisomi ir tai yra gerai. Tiesa sakant, nesudėtingus gedimus galime pasitaisyti ir patys, tam tereikia įdėti šiek tiek pastangų naršant apie dažniausiais problemas internete, tačiau  kas nori savo laisvalaikį leisti taisant buitinę techniką,, jei šį darbą galima patikėti profesionalams.