Prekės ir paslaugos

Tinkama rašymo priemonė padės vaikui greičiau išmokti rašyti!

kanceliarines prekesJeigu Jūsų vaikui labai sunkiai sekasi regzti pirmuosius rašytinius sakinius – kiekvieno tėvelio pareiga yra suteikti tokias priemones, kurios padėtų greičiau išmokti. Šiuolaikiniai vaikai yra labai neraštingi ir daugelis pedagogų tuo ypač skundžiasi. Vien mokykloje rašyti neužtenka. Tėvų pareiga taip pat suteikti vaikui sąlygas mokytis namuose. Net ir tinkamos kanceliarinės priemonės gali prisidėti prie tvarkingesnio ir taisyklingesnio rašto. Įsigyti geriausią rašymo priemonę gali būti gana sunku. Svarbiausia tiksliai žinoti – kokie kriterijai yra patys svarbiausi ieškant.

Dešiniarankis ar kairiarankis?

Ieškodami pačios geriausios rašymo priemonės nepamirškite, kad kairiarankiams būtinai reikia pirkti jiems skirtas priemones. Galbūt nuskambės kiek keistai, tačiau kiekvienais metais labai daug vaikų susižaloja paprasčiausiai su dešiniarankiams skirtomis priemonėmis. Pasirinkus netinkamą rašymo priemonę galima ne tik sugadinti vaiko raštą, tačiau tuo pačiu ir prisidėti prie netaisyklingos rašybos.

Parkeris ar tušinukas?

Mokyklos pirmose klasėse būtina pirkti pirkti kapsulinį parkerį. Jeigu vaikas rašys su tušinuku – jis paprasčiausiai neišmoks gražiai rašyti. Prie tušinuko galima pereiti tuomet, kai raštas jau yra susiformavęs. Bent jau 7-oje klasėje, tačiau nerekomenduojama anksčiau.

Plunksnos polinkis

Ieškodami rašymo priemonės būtinai reikia įvertinti – koks yra plunksnos polinkis. Paprasčiausiai, tai taip pat gali prisidėti prie rašto. Kuomet vaikas mato, kad jam labai gerai sekasi – jis visa daro noriai. Šiuo atveju perkant naudinga pasitarti su profesionalais. Dažniausiai jie rekomenduoja brangesnius parkerius, tačiau juk tikrai verta.

Dizaino pasirinkimas

Kanceliarinės prekės išvaizdos prasme turėtų būti pasirenkamos pačio vaiko. Tokiu atveju jis kur kas mieliau naudosis priemonėmis, o tuo pačiu gali net negerėti jo mokymosi kokybė. Tai ne mitas, o seniai įrodyta tiesa. Tegul vaikas pats renkasi tas priemones, kuriomis jas malonu rašyti.

Venkite tokių rašymo priemonių, kurios turi kelias funkcijas viename. Geras parkeris turi tik rašyti. Būtent tokio ir ieškokite.

Kanceliarinės prekės gali padėti vaikui kur kas labiau pamilti mokslą. Tinkamos rašymo priemonės pasirinkimas turi galią padėti išmokti jam kur kas geriau ir tvarkingiau rašyti. Ar tai tiesa – nesužinosite neišbandžiusi, tad pabandyti tikrai verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *