Prekės ir paslaugos

Vyriškas laikrodis – tai…

Intriga. Kas gi tas vyriškas laikrodis? Papuošalas? Daiktas laikui matuoti? O gal statuso ženklas? Turbūt atsakytumėte, kad kiekviename šiame apibūdinime yra tiesos. Mąstote apie naują laikrodį? Kur rasti kokybiškos produkcijos? Apsilankykite parduotuvėje Atejolaikas.lt. Tiksliau, štai čia: https://atejolaikas.lt/vyriski-laikrodziai.

Atejolaikas.lt filosofija

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik platų žinomų prekių ženklų asortimentą. Čia aptinkamas ir įdomus prisistatymas. Viena iš jo minčių – frazė, kad laiką kuria žmonės. Ar tai tiesa? Panašu, kad taip. Keletas pavyzdžių…

  • Patys nusprendžiame, kad kurorte praleisime tris dienas. Planuojame, kelintą valandą išvažiuosime iš namų, kiek maždaug laiko truks kelionė. Jau nuvykę sutariame, kelintą valandą eisime prie jūros ir t. t. Visa diena sukurta mūsų pačių.
  • Pradedame dirbti naujame darbe. Nurodyta, kad grafikas laisvas. Galime pasirinkti, ar ateiti į darbą aštuntą, ar devintą, ar pusę dešimt…
  • Kelis kartus per savaitę lankomės sporto klube. Derinamės, kada patogu, galvojame, kiek laiko praleisime sportuodami.

Šie pavyzdžiai kuo puikiausiai parodo, kad žmogus – ne tik savo likimo kalvis, bet ir laiko šeimininkas (bent jau iš dalies).

Toliau Atejolaikas.lt puslapyje kalbama apie svajones. Pabrėžiama priešprieša tarp būsenos, kai kažko laukiama, ir akimirkų išnaudojimo. Ir pridedama ne vien apie laiko pačia paprasčiausia prasme, bet ir apie ateities matavimą bei apie gyvenimui suteikiamą formą.

Ne dėl to, kad „reikia“

Rutuliojama ir dar viena įdomi mintis. Laikrodžiai perkami ne todėl, kad „reikia“. Ir ne todėl, kad statusas taip „liepia“. Kaip teigiama, pirkėjai nesiruošia ginti savivertės brangiais daiktais. Užtat džiugu, kad klientai yra asmenybės – žmonės, turintys prasmingų tikslų. Ir laikrodis jiems svarbus pirmiausia dėl savęs.

Pasirinkimas – gana subtilus procesas. Čia reikėtų išryškinti mados aspektą. Aiškiau tariant, nei vienas iš mūsų neprivalome lėkti paskui siaučiančią madą. Juk kokią nors spalvą mėgstame ne todėl, kad ji paskelbta kaip madinga.

Ir lygiai taip pat neverta rinktis vien pagal populiarumą. Ar yra skirtumas, kokio gamintojo laikrodžių daugiausia jūsų darbovietėje? Tikriausiai ne. Skatinama nesivadovauti stereotipais. Žinoma, derėtų pridėti, jog, visuomet geriausia orientuotis į aiškios reputacijos ir kilmės gamintojų produktus. O tuomet, apgalvojus objektyvias ypatybes, pasirenkamas tinkamiausias variantas – toks, kurį bus malonu nešioti, kuriuo bus gera grožėtis ir kuris džiugins funkcionalumu.

Laikrodžiams netrūksta apibūdinimų. Bet nėra vieno žodžio, tinkamo viskam ir įvardijančio viską, kas yra rinkoje ir ką žmonės segi ant riešo. Kita vertus, gal ir rastume tikslų žodį: įvairovė. Bandant pabaigti antraštėje pradėtą mintį, formuotina tokia frazė: vyriškas laikrodis tam tikra prasme yra ir filosofija. O sprendimas, ką pasirinkti, irgi neatsiejamas nuo minčių tėkmės. Nes tai nėra spontaniškas ar bereikšmis procesas. Tai laikas ne vien naujam dalykui, bet ir sau.